top
logo

Kontakt


Strona Główna Kredyty W mBanku pod hipotekę pożyczysz do 110 proc.
W mBanku pod hipotekę pożyczysz do 110 proc.
Piątek, 05 Luty 2010 13:25
gotówkaMożliwość skorzystania z kredytu w kwocie przekraczającej wartość nieruchomości obowiązuje w mBanku od lutego br. w przypadku kredytów przeznaczonych na zakup lub budowę nieruchomości. Dodatkowe środki z mPLANU hipotecznego (powyżej wartości zabezpieczenia) Klienci mogą przeznaczyć na opłacenie kosztów związanych z jego uruchomieniem.

Bank sfinansuje więc nie tylko podstawowy cel kredytu, ale również prowizje związane z jego udzieleniem oraz składki z tytułu ubezpieczeń.

To dobra wiadomość dla klientów oczekujących pełnego wsparcia ze strony banku w finansowaniu transakcji, np. zakupu mieszkania. Możliwość kredytowania w kwocie powyżej 100 proc. dotyczy wszystkich oferowanych kredytów hipotecznych - bez względu na ich wysokość, walutę czy okres spłaty - tłumaczy Andrzej Fluderski, naczelnik wydziału linii biznesowej planów finansowych mBanku. To kolejny zrealizowany punkt w naszym planie uatrakcyjnienia mPLANU hipotecznego. Ułatwiliśmy finansowanie kosztów okołokredytowych, zaproponowaliśmy też korzystniejsze warunki kredytowania w euro - dodaje Fluderski.

Od 2009 r. w mBanku nieprzerwanie obowiązuje też promocja Powrót Franka, dzięki której marża kredytu hipotecznego może być niższa o 50 proc. - i to zarówno we frankach, jak i innych oferowanych przez bank walutach.

W ramach mPLANU hipotecznego mBanku można: sfinansować zakup lub remont nieruchomości, zrefinansować inny kredyt hipoteczny, skonsolidować dotychczas spłacane zobowiązania lub wykorzystać środki na inny, dowolny cel. Kredyt udzielany jest w euro, frankach szwajcarskich, funtach brytyjskich, dolarach amerykańskich i polskich złotych - maksymalnie na 40 lat.

Dodatkowo, w przypadku spłaty mPLANU hipotecznego w złotych mBank udostępnia klientom mechanizm bilansujący, pozwalający zmniejszyć kwotę, od której naliczane są odsetki od kredytu. Jak to działa? Pieniądze deponowane na rachunku bilansującym, powiązanym z eKONTEM, bilansowane są z aktualną wysokością kredytu. Odsetki liczone są więc od niższej kwoty - dlatego efektywne oprocentowanie kredytu w mBanku jest mniejsze niż kredytu oprocentowanego nominalnie tak samo, ale w banku, który nie oferuje planów finansowych.

Źródło: MBank
 

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net