top
logo

Kontakt


Strona Główna Lokaty O 10% wyższe odsetki z lokaty w Meritum Banku
O 10% wyższe odsetki z lokaty w Meritum Banku
Poniedziałek, 17 Maj 2010 15:26

lokataMeritum Bank wydłużył do końca sierpnia specjalną ofertę depozytową dla osób, które wraz z założeniem lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek zdecydują się na otworzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Każdy Klient, który razem z lokatą założy MeritumKonto Zarabiające otrzyma o 10% wyższe odsetki z lokaty.
Dzięki udziałowi w promocji, klient uzyska dodatkową premię w wysokości 10% odsetek od założonego depozytu. Wystarczy po otwarciu lokaty założyć MeritumKonto Zarabiające i wykonać jeden przelew zewnętrzny z rachunku. Lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek dostępne są w internetowym procesie. Chcąc założyć lokatę, klient wypełnia formularz dyspozycji, znajdujący się na stronie www.meritumbank.pl. 

Przykładowo, zakładając roczną lokatę na 10 000 zł klient otrzyma 523,22 zł z odsetek oraz dodatkowo 52,32 zł, dzięki udziałowi w promocji „Z rachunkiem nadal korzystniej”. Łączny zysk z lokaty wyniesie więc 575,54 złotych.

MeritumKonto Zarabiające jest połączeniem rachunku rozliczeniowego z rachunkiem oszczędnościowym. Założenie i prowadzenie konta, jak również przelewy internetowe są bezpłatne. Dodatkowo, środki na rachunku są oprocentowane na 5,5% w skali roku dla kwot powyżej 10 tys. PLN. Zakładając rachunek klient otrzymuje pełną funkcjonalność e-bankingu, w tym, uruchomioną w ostatnim czasie usługę sprawdzenia swojej historii kredytowej zgromadzonej w BIK, a także możliwość doładowania telefonów czy utworzenia specjalnego konta dla dziecka, które jest pod pełną kontrolą posiadacza rachunku.

Dodatkową korzyścią  jest fakt, iż w ramach e-bankingu klient ma podgląd do wszystkich lokat dotychczas założonych w banku.

 

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net