top
logo

Kontakt


Strona Główna Lokaty Bank Pocztowy obniża oprocentowanie lokat
Bank Pocztowy obniża oprocentowanie lokat
Wtorek, 01 Czerwiec 2010 10:50

lokataOd początku czerwca obniżone zostanie oprocentowanie Nowego Konta Oszczędnościowego, z 5% do 4,6% w skali roku. Bezpłatne konto oszczędnościowe jest wygodnym połączeniem rachunku osobistego i lokaty terminowej. Pozwala użytkownikom trzy razy w miesiącu bez opłat i bez utraty odsetek wypłacić środki - w formie wypłaty gotówkowej, przelewu zewnętrznego i przelewu wewnętrznego.

Bank wprowadza również nowe oprocentowanie dla lokaty 6-miesięcznej zarówno tradycyjnej, jak i dostępnej za pośrednictwem sklepu internetowego, które wyniesie teraz 4,7% w skali roku (wcześniej 5,5%). Tymczasem lokując środki na 12 miesięcy za pośrednictwem sklepu online będzie można teraz zyskać 4,5 % w skali roku (dotychczas było to 5,75%). Bank wycofuje ze swojej oferty 1-miesieczną lokatę terminową. Internetowa lokata 1-miesięczna z oprocentowaniem 3,2% w skali roku niezmiennie dostępna jest w sklepie z lokatami Banku Pocztowego.

W ciągu niespełna czterech miesięcy na korzystanie z  Nowego Konta Oszczędnościowego zdecydowało się 30 tys. osób - łącznie ma ono już blisko 150 tys. użytkowników. W tym samym czasie 11 tys. klientów zdeponowało środki na lokatach tradycyjnych i internetowych, dzięki czemu korzysta z nich już prawie 45 tys. osób.

 

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net