top
logo

Kontakt


Strona Główna Konta Nowe konto z dzienną kapitalizacją odsetek w Deutsche Bank PBC
Nowe konto z dzienną kapitalizacją odsetek w Deutsche Bank PBC
Poniedziałek, 28 Czerwiec 2010 14:06

kontoDeutsche Bank PBC wprowadza do oferty nowe konto oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją. Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego 24h wynosi 4,09% w skali roku, co odpowiada oprocentowaniu 5,05% standardowego konta oszczędnościowego opodatkowanego od zysków kapitałowych (dla kwot nie wyższych niż 22 tysiące zł). Konto można założyć we wszystkich oddziałach Deutsche Bank PBC.

Bank nie określa minimalnej kwoty koniecznej do otwarcia rachunku i nie pobiera opłat za jego prowadzenie. Aby otworzyć Konto Oszczędnościowe 24h, klienci nie muszą posiadać w Deutsche Bank PBC rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, ani innego produktu.

Oprocentowanie środków na rachunku wynosi 4,09, co odpowiada oprocentowaniu 5,05 standardowego konta oszczędnościowego opodatkowanego od zysków kapitałowych.
– Od zysków wypracowanych na Koncie Oszczędnościowym 24h klient nie zapłaci podatku, o ile saldo na rachunku nie przekroczy 22 tysięcy zł – mówi Monika Szlosek, Dyrektor Departamentu Bankowości Detalicznej Deutsche Bank PBC.

Odsetki naliczane są codziennie od wszystkich zgromadzonych środków, co ważne wysokość oprocentowania jest niezależna od salda. Kapitalizacja następuje w cyklu dziennym, a odsetki przelewane są na rachunek zwiększając kwotę podlegającą oprocentowaniu.

Klienci mogą w dowolnym momencie wpłacać dodatkowe środki. Również w każdym momencie, bez utraty należnych odsetek, oszczędności można wypłacać. Jeden przelew w miesiącu, na rachunek prowadzony w Deutsche Bank PBC można realizować bez opłat. Za pozostałe przelewy, bez względu na ich liczbę, pobierana jest stała opłata w wysokości 8 zł.

Posiadacze konta mogą przeprowadzać transakcje oraz sprawdzać stan oszczędności zarówno w oddziałach banku, jak i przez system bankowości internetowej db easyNET.

 

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net