top
logo

Kontakt


Złoty ma szansę na umocnienie w czwartek
Czwartek, 10 Czerwiec 2010 14:17

walutaInwestorzy będą w czwartek z uwagą oczekiwali na komunikat po posiedzeniu Europejskiego Banku Centralnego. Dzisiejsza sesja może przynieść nieco większe wahania, a złoty pozostanie pod wpływem nastrojów na rynkach zagranicznych, uważają ekonomiści.

Więcej…
 
Złoty kontynuuje umocnienie, może testować poziom 4,10 za euro
Środa, 09 Czerwiec 2010 11:18

walutaPolska waluta kontynuuje w środę rano umocnienie, dzięki poprawie nastrojów na globalnym rynku finansowym, oceniają analitycy. Według nich, złoty może jeszcze dziś testować poziom 4,10 za euro.

Więcej…
 
Czy euro dożyje końca kadencji Tricheta?
Wtorek, 08 Czerwiec 2010 07:06

walutaZapomnijcie o stopach procentowych, ocenie stanu gospodarki czy komentarzach dotyczących kursów walutowych. Na czerwcowym posiedzeniu Rada Prezesów Europejskiego Banku Centralnego będzie radzić, jak uchronić euro przed ostateczną katastrofą. Ale po 10 maja odbudować zaufania do europejskiego pieniądza będzie niezmiernie ciężko.

Więcej…
 
Złoty mocno traci we wtorek rano, dolar zyskuje wobec euro
Wtorek, 01 Czerwiec 2010 10:56

walutaWe wtorek na międzynarodowy rynek walutowy wraca płynność, po tym jak inwestorzy z USA i Wielkiej Brytanii odrabiają zaległości z poniedziałku, informują analitycy. Dla złotego oznacza to niestety dość gwałtowny spadek kursu.

Więcej…
 
Złoty powinien umacniać się w piątek dzięki wciąż dobrym nastrojom na świecie
Piątek, 28 Maj 2010 13:24

walutaOstatni dzień tygodnia przynosi kontynuację poprawy nastrojów na globalnych rynkach, obserwowaną od dwóch dni. Złoty może zakończyć piątkowe notowanie na poziomie nawet 4,00 zł za euro, uważają ekonomiści.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net