top
logo

Kontakt


Złoty powinien pozostać stabilny na mocnych poziomach we wtorek
Wtorek, 13 Kwiecień 2010 07:52
gotówkaKurs złotego powinien pozostać stabilny na mocnych poziomach w przedziale 3,85-3,87 za euro we wtorek, spodziewają się analitycy. Według nich, złotego mogą ewentualnie osłabić słabsze dane makroekonomiczne dotyczące salda na rachunku obrotów bieżących.
Więcej…
 
Złoty umacnia się w poniedziałek mimo tragicznych sobotnich wydarzeń
Poniedziałek, 12 Kwiecień 2010 07:36
gotówkaZłoty umacnia się w poniedziałek rano, w czym pomagają mu lepsze nastroje na światowych rynkach, spowodowane uzgodnieniem przez ministrów strefy euro szczegółów pomocy dla Grecji. Sobotnie tragiczne wydarzenia w Smoleńsku nie wpływają negatywnie na notowania polskiej waluty, uważają analitycy.
Więcej…
 
Złoty pod wpływem czynników globalnych
Czwartek, 08 Kwiecień 2010 13:37
walutaPolska waluta rozpoczęła czwartkową sesję od osłabienia, co według analityków, jest efektem wzrostu awersji do ryzyka na światowych rynkach. Złoty zostanie dziś pod wpływem czynników globalnych.
Więcej…
 
Złoty będzie mocny we wtorek mimo kolejnych złych sygnałów z Grecji
Wtorek, 06 Kwiecień 2010 12:31
gotówkaWe wtorek, mimo nie najlepszych wieści z Grecji, złoty może kontynuować marsz w górę. Zdaniem analityków silniejszym impulsem od obaw o stan finansów greckich będą dobre wieści z giełd globalnych.
Więcej…
 
Złoty może dziś osłabić się do 3,90 za euro, Grecja nadal w centrum uwagi
Środa, 24 Marzec 2010 14:59
gotówkaRynek walutowy będzie w środę nadal pod wpływem sygnałów płynących od przedstawicieli UE w sprawie pomocy dla Grecji. Nasza waluta, choć od rana nieco się umacnia, może zakończyć dzień na poziomie 3,90 za euro (wobec 3,89 rano), uważają analitycy.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net