top
logo

Kontakt


Strona Główna Ubezpieczenia
Nowy ubezpieczyciel na rynku polis medycznych
Wtorek, 29 Czerwiec 2010 14:23

ubezpieczeniaNa wczorajszym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego zezwoliła na działalność nowemu towarzustwu ubezpieczeniowemu działającemu w obszarze dobrowolnych ubezpieczeń zdrowotnych.

Więcej…
 
Nie kupuj polisy, której nie potrzebujesz
Wtorek, 29 Czerwiec 2010 14:19

ubezpieczeniaNikt nie mówi, że nie mają sensu. Czasami po prostu bywają zbędne - oto kilka przykładów produktów finansowych, przed kupnem których warto dwa razy się zastanowić. Nie sztuka bowiem płacić za ryzyko, które praktycznie nie ma szansy się zrealizować.

Więcej…
 
Turysto, ubezpiecz się! Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
Wtorek, 29 Czerwiec 2010 14:17

ubezpieczeniaTuryści, którzy wyjeżdżają na wakacje do państw Unii Europejskiej, powinni wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego - EKUZ. Dokument ten w razie wypadku lub nagłej choroby gwarantuje dostęp do leczenia na takich samych zasadach, jak obywateli danego kraju - wyjaśnia rzeczniczka mazowieckiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia Wanda Pawłowicz.

Więcej…
 
Ubezpieczyciele zgodzili się płacić więcej do UFG
Piątek, 25 Czerwiec 2010 12:30

ubezpieczeniaFirmy ubezpieczeniowe oferujące polisy komunikacyjne OC zgodziły się wczoraj – choć po gorącej dyskusji - na podwyżkę składki na Ubezpieczeniowy Funduszu Gwarancyjny. Ostateczna decyzja w tej sprawie należy do Ministra Finansów.

Więcej…
 
Polisa na Mundial
Poniedziałek, 21 Czerwiec 2010 09:49

ubezpieczenia32 najlepsze drużyny, miesiąc zaciekłych rozgrywek i ponad 350 tys. kibiców, którzy przyjadą na tegoroczny Mundial do RPA. Co powinni zrobić, żeby cieszyć się w pełni emocjami sportowymi?

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net