top
logo

Kontakt


Strona Główna Ubezpieczenia
Nowe ubezpieczenie transakcji internetowych
Poniedziałek, 31 Maj 2010 13:56

ubezpieczenieOsoby korzystające z e-sklepów będą mogły wykupić ubezpieczenie, dzięki któremu otrzymają zwrot pieniędzy w przypadku nieotrzymania zakupionego towaru – czytamy w „Rzeczpospolitej”. Chodzi dokładniej o wejście do Polski systemu Trusted Shops, obecnego już w kilku państwach Europy.

Więcej…
 
Wolność słowa pośrednika ubezpieczeniowego
Piątek, 28 Maj 2010 12:42

ubezpieczeniePrzedstawiciele agentów ubezpieczeniowych znowu mogą w pełni korzystać z prawa do komentowania oraz informowania o sporze z towarzystwem ubezpieczeniowym Link4. Sąd Apelacyjny zniósł 25 maja br. zakaz wypowiadania się, który wprowadził w październiku 2009 r. sąd gospodarczy.

Więcej…
 
Ubezpieczenie od złej pogody, czyli derywaty pogodowe dla lotnictwa
Czwartek, 27 Maj 2010 12:28

ubezpieczenieNiekorzystne warunki atmosferyczne w trakcie podróży to sytuacja niesprzyjająca nie tylko samym podróżującym. Każda poważniejsza zmiana atmosferyczna staje się poważnym problemem przede wszystkim dla przewoźników oraz właścicieli lotnisk.

Więcej…
 
Ubezpieczenie społeczne w Unii Europejskiej - ważne zmiany
Środa, 26 Maj 2010 10:13

ubezpieczenieOd 1 maja 2010 r. zmieniły się zasady podlegania systemom zabezpieczenia społecznego w przypadku pracowników delegowanych do pracy w innych krajach unijnych oraz przedsiębiorców i pracowników wykonujących swoją działalność w różnych krajach Unii Europejskiej.

Więcej…
 
Nowy produkt ubezpieczeniowy dla placówek zdrowia
Wtorek, 25 Maj 2010 09:08

ubezpieczenieMagellan S.A. wspólnie z Gras Savoye Polska opracował program ubezpieczeniowy dla Zakładów Opieki Zdrowotnej. To pierwszy, konkurencyjny dla największego ubezpieczyciela w Polsce, produkt dla sektora służby zdrowia. Dzięki niemu, szpitale czy przychodnie będą mogły zredukować koszty i procesy administracyjne, a także stworzyć wspólny limit nadwyżkowy oraz ujednolicić terminy odnowień.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net