top
logo

Kontakt


Strona Główna Ubezpieczenia
Zmiana ubezpieczyciela w czasie trwania umowy OC
Czwartek, 20 Maj 2010 07:58

ubezpieczenieSystem obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego OC został zaprojektowany tak, by zapewnić ochronę osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Jednym z elementów gwarantujących trwałość takiej ochrony - jest brak możliwości rozwiązania umowy ubezpieczenia OC (zmiany ubezpieczyciela) w trakcie trwania tego ubezpieczenia.

Więcej…
 
Ubezpieczyciele przygotowują się do powodzi
Wtorek, 18 Maj 2010 15:28

ubezpieczenieW większości województw woda dopiero wzbiera w korytach rzek, a ubezpieczyciele  już przygotowują się do wypłaty odszkodowań za zalania i podtopienia.

Więcej…
 
Towarzystwo ubezpieczeniowe AEGON o wynikach po I kwartale
Poniedziałek, 17 Maj 2010 15:25

ubezpieczeniePierwszy kwartał  2010 roku był udany dla AEGON TU na Życie SA. Przypis składki wyniósł 175,6 mln zł i był wyższy o blisko 32% niż uzyskany w I kwartale 2009. Jednocześnie o ponad 42% zmniejszyła się kwota wypłaconych odszkodowań (z 262 mln zł do 153,3 mln zł).

Więcej…
 
Czy ubezpieczyciele będą aktywniejszymi graczami giełdowymi?
Wtorek, 11 Maj 2010 16:33

ubezpieczenieWedług KNF zyski z lokat  i pozostałych bezpiecznych instrumentów finansowych ubezpieczycieli, oferujących polisy majątkowe, spadły. Oferenci polis na życie, korzystający z zachowawczych metod inwestowania, zarobili tylko nieznacznie więcej w 2009 roku niż w roku poprzednim - czytamy w "Parkiecie". Niektórzy eksperci uważają, że towarzystwa ubezpieczeniowe powinny bardziej zaangażować się na rynku akcji, a także innych instrumentów, oferujących wyższą stopę zwrotu.

Więcej…
 
Jeśli nie ZUS, to co? Polisy unit-linked
Wtorek, 11 Maj 2010 16:24

ubezpieczenieW dzisiejszych czasach możemy zaryzykować stwierdzenie, że nasza finansowa przyszłość leży już tylko i wyłącznie w naszych rękach. I nie chodzi tu tylko o wysokość generowanego dochodu z tytułu wykonywania (bądź nie) jakiejś konkretnej pracy, lecz raczej o moment, kiedy podstawowym źródłem utrzymania będzie tzw. emerytura.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net