top
logo

Kontakt


Strona Główna Ubezpieczenia
Ubezpieczyciele będą odważniej inwestować
Poniedziałek, 10 Maj 2010 16:19

ubezpieczenieTowarzystwa ubezpieczeniowe planują zmianę polityki inwestycyjnej – informuje „Rzeczpospolita”. Cześć z nich zamierza poszerzyć inwestycje o akcje i obligacje korporacyjne.

Więcej…
 
Podatkowe rozliczenie składek ZUS
Środa, 05 Maj 2010 15:37

ubezpieczenieOpłacone składki na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenie zdrowotne za siebie oraz osobę współpracującą przedsiębiorcy mogą uwzględniać w rachunku podatkowym. Dotyczy to również składek ZUS za pracowników i zleceniobiorców i to zarówno w części finansowanej przez pracodawcę (zleceniodawcę), jak i opłacanej przez zatrudnione osoby.

Więcej…
 
Polisa AC nie zawsze gwarantuje odszkodowanie za kradzież auta
Piątek, 30 Kwiecień 2010 11:15

ubezpieczenieWyjeżdżając własnym samochodem na weekend majowy np. na Ukrainę, Białoruś czy do Rosji, warto sprawdzić treść polisy Autocasco. Może się bowiem okazać, że nie dostaniemy odszkodowania, jeśli auto zostanie tam uszkodzone czy skradzione.

Więcej…
 
Ubezpieczenia przeszkodą w omijaniu tzw. kominówki
Wtorek, 13 Kwiecień 2010 07:39
koloMimo coraz częstszych przypadków udzielania zezwoleń zarządom spółek Skarbu Państwa na omijanie tzw. ustawy kominowej (ogranicza zarobki menedżerów do ok. 20 tys. zł), zabiegi te mogą się nie udać z racji braku odpowiedniego ubezpieczenia OC - informuje "Parkiet".
Więcej…
 
Ubezpieczeniowy gigant ING może trafić na giełdę
Czwartek, 18 Marzec 2010 08:38
wykresKomisja Europejska wymogła na holenderskiej ING Groep podział na część bankową oraz ubezpieczeniowo-emerytalną. Oznacza to także spore zmiany w strukturze firmy na rynku polskim, pisze "Parkiet". Chociaż szanse na to są na razie niewielkie, być może ubezpieczeniowa  część ING notowana będzie w przyszłości na GPW.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net