top
logo

Kontakt


Strona Główna Ubezpieczenia
Polacy wolą tradycyjnych ubezpieczycieli
Czwartek, 11 Marzec 2010 10:44
koloNa zlecenia portalu AlertFinansowy.pl instytut badania opinii publicznej Homo Homini przeprowadził ogólnopolskie badanie dotyczące wykorzystania przez Polaków ubezpieczeń OC/AC. Jak się okazało przeważająca większość (prawie 65 proc.) właścicieli aut posiada tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC. Pakiet AC/OC ma jedynie co czwarty polski kierowca.
Więcej…
 
Rząd dopłaci do ubezpieczeń upraw rolnych dwa razy więcej niż przed rokiem
Środa, 10 Marzec 2010 09:00
koloPonad dwa razy więcej środków niż przed rokiem przeznaczono w tym roku na rządowe dopłaty do składek ubezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich - poinformował w środę minister rolnictwa Marek Sawicki.
Więcej…
 
Ubezpieczeń sprzedaje się coraz więcej
Piątek, 29 Styczeń 2010 00:00
kolo"Bancassurance" i "direct" - to hasła, o których w branży ubezpieczeniowej od kilku lat jest głośno. Miały zrewolucjonizować branżę, ale na razie nie zanosi się na rewolucję.
Więcej…
 
Coraz więcej Polaków ubezpiecza się przed wyjazdem na narty
Piątek, 22 Styczeń 2010 13:56
kołoZ roku na rok rośnie liczba osób ubezpieczających się przed wyjazdem na narty. Coraz więcej narciarzy ubezpiecza także swój sprzęt i bagaż - wynika z informacji udzielonych PAP przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Średni koszt takiego ubezpieczenia wynosi kilkanaście złotych dziennie.
Więcej…
 
Ubezpieczenie domu przy kredycie - w banku łatwiej, nie zawsze lepiej
Poniedziałek, 04 Styczeń 2010 12:03
kołoUbezpieczenie nieruchomości bywa koniecznością, jeśli chcemy wziąć kredyt. By oszczędzić sobie wysiłku, większość kredytobiorców wybiera polisę oferowaną przez bank, tymczasem warto sprawdzić oferty pochodzące także od innych ubezpieczycieli.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net