top
logo

Kontakt


Strona Główna Ubezpieczenia
Na co zwrócić uwagę wybierając OFE
Piątek, 18 Czerwiec 2010 09:32

ubezpieczeniaLosowanie przeprowadza ZUS dwukrotnie w ciągu roku - na koniec stycznia i na koniec lipca - wśród osób, które podlegały ubezpieczeniu społecznemu, a nie przystąpiły do żadnego z funduszy, chociaż były do tego zobowiązane. Losowanie poprzedzone jest zawiadomieniem o konieczności wyboru OFE wysyłanym przez ZUS. 10 lipca jest to ostateczny terminem na samodzielny wybór OFE.

Więcej…
 
Ubezpieczenie – jak w banku
Czwartek, 17 Czerwiec 2010 08:43

ubezpieczeniaPrzy okazji zakładania konta, lokaty czy innych produktów finansowych, część banków proponuje także skorzystanie z oferty ubezpieczenia. I nie chodzi tu wyłącznie o ubezpieczenie pieniędzy znajdujących się na karcie, ale osobny produkt, jakim jest ubezpieczenie NNW.

Więcej…
 
Ubezpieczenia majątkowe nie dają zysku
Środa, 16 Czerwiec 2010 08:19

ubezpieczeniaPogorszyły się wyniki większości dużych firm, oferujących polisy majątkowe - informuje "Parkiet".

Więcej…
 
Ubezpieczeni pod opieką Concordii
Wtorek, 15 Czerwiec 2010 00:00

ubezpieczeniaDruga fala powodziowa, która przeszła przez południową Polskę najbardziej dotknęła te miejsca, gdzie już wcześniej woda wyrządziła ogromne szkody. W Sandomierzu i okolicznych miejscowościach sytuacja jest tragiczna.

Więcej…
 
Zabezpieczenie kredytu - cesja wierzytelności przyszłych, cesja globalna
Wtorek, 01 Czerwiec 2010 10:39

ubezpieczenieZgodnie z art. 93 ust. 1 Prawa bankowego w celu zabezpieczenia wierzytelności, które wynikają z czynności bankowych, bank może żądać zabezpieczenia przewidzianego w Kodeksie cywilnym i prawie wekslowym oraz zwyczajami przyjętymi w obrocie krajowym i zagranicznym.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net