top
logo

Kontakt


Strona Główna Surowce
Czy warto inwestować w złoto?
Czwartek, 24 Czerwiec 2010 11:41

surowiecGdy cena złota bije historyczne rekordy, wielu zastanawia się, czy warto je teraz kupić. A o co w ogóle chodzi z tym złotem i dlaczego ono tak rośnie? Czy to kolejna bańka spekulacyjna, czy też symptom końca ery papierowego pieniądza? Czym w ogóle jest złoto?

Więcej…
 
Ropa potaniała w obawie przed rosnącymi zapasami
Środa, 23 Czerwiec 2010 11:32

surowiecW środę ropa naftowa trzeci dzień z rzędu koryguje niedawne wzrosty. Pretekstem do zamykania długich pozycji są doniesienia o silnym wzroście amerykańskich zapasów paliw. Rynek czeka jednak na potwierdzenie tego zjawiska przez oficjalne dane rządowe.

Więcej…
 
Rynek miedzi: słabe odbicie po silnych spadkach
Środa, 23 Czerwiec 2010 11:26

surowiecPierwsze dni czwartego tygodnia czerwca przyniosły skromne odreagowanie po spadkach z końca ubiegłego tygodnia. Inwestujących w czerwony metal absorbują wiadomości z Chin oraz niepewna przyszłość koniunktury w amerykańskim budownictwie mieszkaniowym.

Więcej…
 
Ceny miedzi spadają, po mocnym wzroście w poniedziałek
Wtorek, 22 Czerwiec 2010 11:01

surowiecCeny miedzi na giełdzie metali w Londynie spadają podczas tej sesji, po mocnym wzroście w poniedziałek, wywołanym sygnałami z Chin, że mogą zrezygnować ze sztywnego kursu swojej waluty wobec amerykańskiego dolara - podają maklerzy.

Więcej…
 
Miedź pogłębia czwartkowe spadki
Piątek, 18 Czerwiec 2010 09:40

surowiecKońcówka tygodnia przynosi złe wieści posiadaczom miedziowych kontraktów. Czerwony metal tanieje od środy i zapewne zakończy ten tydzień pod kreską. Rynek miedzi zupełnie inaczej niż amerykańskie indeksy reaguje na rozczarowujące dane z gospodarki.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net