top
logo

Kontakt


Strona Główna Karty płatnicze
Wielka afera - 130 mln kart na celowniku hakerów
Poniedziałek, 05 Październik 2009 11:32

Karty płatniczeAmerykańskie władze zatrzymały już trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież danych z ponad 130 mln kart płatniczych.

Więcej…
 
Którą kartę kredytową włożyć do portfela?
Środa, 27 Maj 2009 09:34

kartaSrebrna karta Alior Banku, Autokarta i  Karta Zakupowa GE Money Banku oraz karta z Toyota Banku są najlepsze – wynika z najnowszego ratingu kart kredytowych przygotowanego przez Open Finance.

Więcej…
 
Co-branded, czyli karty wspólnych marek
Czwartek, 13 Listopad 2008 11:08

Karty wspólnych marek, nazywane też kartami co-branded, to karty wydawane przez banki we współpracy z inną instytucją partnerską, która posiada silną i zakorzenioną pozycję na rynku. Jeszcze kilka lat temu oferta takich kart w Polsce była bardzo uboga. Teraz już prawie każdy bank ma w ofercie kartę co-brandową.

Więcej…
 
Discover odkrywa polski rynek kart
Czwartek, 13 Listopad 2008 10:56

Niepostrzeżenie na polski rynek wszedł jeden z największych na świecie wydawców kart – amerykański Discover. Jest obecnie właścicielem marki Diners Club. I choć na razie nie ma mowy o wydawaniu w Polsce kart Discover, to jednak Visa i MasterCard mają obecnie znacznie silniejszą konkurencję w naszym kraju.

Więcej…
 
Karty platynowe bardziej dostępne
Wtorek, 30 Listopad 1999 00:00

Banki coraz rzadziej pytają o źródło dochodów. Prestiżowe karty złote i platynowe stają się dostępne dla większej liczby Polaków. Na rynku kart prestiżowych doszło do sporych zmian. Nowe karty tego typu zaoferował m.in. Noble Bank i MultiBank. Także Bank Zachodni WBK zmienił swoją ofertę kart dla najbogatszych klientów.

Więcej…
 bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net