top
logo

Kontakt


Strona Główna Kredyty
Bank BPH ma linię kredytową o wartości 11,1 mld zł
Środa, 23 Grudzień 2009 12:56
gotówkaBank BPH zawarł umowę z amerykańską spółką GE Capital International Holding Corporation umowę o ośmioletnią linię kredytową w wysokości 11,10 mld zł na finansowanie działalności podstawowej, podał bank w komunikacie. GECIHC i BPH należą do Grupy General Electric Company.
Więcej…
 
Przedświąteczne pożyczki wyjątkowo drogie
Poniedziałek, 14 Grudzień 2009 09:11
gotówkaChcąc w tym roku skorzystać ze świątecznego kredytu, bankowi trzeba oddać prawie 20 proc. więcej niż przed rokiem - wynika z najnowszych wyliczeń Open Finance, o czym informuje "Metro".
Więcej…
 
Najbardziej zadłużony Polak zalega na prawie 80 mln zł
Czwartek, 03 Grudzień 2009 16:43
gotówkaNajbardziej zadłużony Polak zalega na prawie 80 mln zł, a drugi na liście na ponad 32 mln zł. W sumie problemy ze spłatą zobowiązań ma 1 milion 620 tys. Polaków, czyli 4,3 proc. - podały w czwartek InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej, Biuro Informacji Kredytowej i Związek Banków Polskich.
Więcej…
 
Najlepsze banki to te, które ostrożnie przyznawały kredyty
Wtorek, 17 Listopad 2009 16:57
gotówkaBanki, które lekkomyślnie pożyczały pieniądze każdemu, kto tylko zapytał o pożyczkę są obecnie w znacznie gorszej sytuacji niż te, które ostrożnie dawały kredyty. „Gazeta Wyborcza”  wylicza, którym bankom wyszła ich strategia na dobre, a które muszą zwiększyć rezerwy na kredyty zagrożone.
Więcej…
 
Niższa marża kredytu tylko dla niektórych
Poniedziałek, 16 Listopad 2009 14:57
gotówkaPo okresie zastoju i niepewności banki na nowo próbują przyciągnąć do siebie klientów, kusząc swoimi ofertami. Jeszcze niedawno, aby dostać kredyt hipoteczny, trzeba było spełniać listę często trudnych do zrealizowania wymagań stawianych przez banki. Jednym z warunków dostania kredytu hipotecznego było posiadanie wkładu własnego, co zdążyło ostudzić marzenia wielu osób marzących o własnej nieruchomości.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net