top
logo

Kontakt


Strona Główna Kredyty
Czwartek na GPW rozpocznie się od wzrostów wywołanych optymizmem na świecie
Czwartek, 12 Listopad 2009 13:09
wykresW czwartek inwestorzy powracają na rynek w mieszanych nastrojach. Po bardzo dobrym początku tygodnia, podczas nieobecności polskich graczy rynki próbowały tegorocznych maksimów.
Więcej…
 
Za preferencyjny kredyt studenckie trzeba będzie zapłacić więcej
Czwartek, 12 Listopad 2009 12:45
gotówkaWbrew zapewnieniom Barbary Kudryckiej, minister nauki i szkolnictwa wyższego, zasady przyznawania preferencyjnego kredytu studenckiego nie będą w tym roku korzystniejsze.
Więcej…
 
Rząd rozdaje studenckie kredyty
Środa, 04 Listopad 2009 12:07
gotówkaKredyt na naukę wreszcie będą mogli otrzymać najbiedniejsi studenci, bo ich pożyczkę poręczy skarb państwa - ustaliło "Metro"
Więcej…
 
Duże banki wracają do gry na rynku kredytów mieszkaniowych
Wtorek, 03 Listopad 2009 00:00
gotówkaDuzi gracze rynku kredytów mieszkaniowych z 2008 r.: BRE, Millennium i Polbank EFG wracają do gry. Obniżają ceny i szerzej otwierają się na współpracę z pośrednikami finansowymi. Zmiany polityki działania tych instytucji mają ogromne znaczenie dla poszukujących pieniędzy na wymarzony kąt. Millennium, BRE i Polbank EFG, obok Kredyt Banku i PKO BP, znajdowały się w pierwszej piątce rozdających karty na rynku kredytów mieszkaniowych, w rekordowym pod względem sprzedaży 2008 r.
Więcej…
 
Ostatnia szansa na tani kredyt studencki
Wtorek, 03 Listopad 2009 00:00
gotówkaZostały już niecałe dwa tygodnie na złożenie wniosku o kredyt studencki. Warto skorzystać z okazji na niskooprocentowany kredyt.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net