top
logo

Kontakt


Strona Główna Kredyty
Ceny mieszkań spadły mniej niż zdolność kredytowa
Wtorek, 18 Sierpień 2009 16:03

gotówkaNawet 11-procentowy spadek cen mieszkań nie jest w stanie zrekompensować wpływu zaostrzenia polityki kredytowej przez banki. Średnio o ok. 7 m2 spadła w ciągu roku powierzchnia mieszkania jakie można kupić za maksymalną kwotę kredytu w złotych. W przypadku kredytu we frankach powierzchnia zmniejszyła się aż o ok. 14,5 m2.

Więcej…
 
Kredyt hipoteczny Eurobanku dostępny w ofercie DK Notus
Wtorek, 18 Sierpień 2009 15:06
gotówkaDom Kredytowy Notus SA podpisał umowę z EuroBank SA. Dzięki temu oferta produktowa Notusa obejmuje produkty hipoteczne 24 największych banków w Polsce.
Więcej…
 
W kryzysie rośnie liczba prób wyłudzeń kredytów
Poniedziałek, 17 Sierpień 2009 13:07
gotówkaW ostatnich miesiącach bankowcy notują większą liczbę przypadków wyłudzenia kredytów. By oszukać bank, przestępcy stosują coraz bardziej wyszukane metody - nie tylko wyłudzają kredyty na podstawione osoby, ale także zakładają specjalne firmy, lub wykupują spółki z dobrą historią kredytową - informuje "Rzeczpospolita".
Więcej…
 
Banki spółdzielcze głównymi kredytodawcami?
Piątek, 14 Sierpień 2009 12:30
gotówkaBanki spółdzielcze mogłyby zasilić polską gospodarkę  kwotą co najmniej 10 mld zł,  wpływając tym samym na wzrost naszego PKB o 0,25 do 0,4 pkt. proc. – poinformował prezes NBP Sławomir Skrzypek na konferencji prasowej po spotkaniu z przedstawicielami sektora bankowości spółdzielczej. Za miesiąc NBP przedstawi rozwiązania pozwalające uruchomić te środki.
Więcej…
 
Citi Handlowy zacieśnia politykę kredytową
Piątek, 14 Sierpień 2009 12:23
gotówkaCiti Handlowy zacieśnia politykę kredytową, by nie tworzyć dodatkowych rezerw w kolejnych kwartałach. Bank nie zamierza zwiększać za wszelką cenę liczby wydanych kart kredytowych i ogranicza dostępne limity. Bezrobotnym będzie trudniej o kredyt - pisze "Rzeczpospolita".
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net