top
logo

Kontakt


Strona Główna Kredyty
Nowości w kredytach mieszkaniowych Nordea
Wtorek, 11 Sierpień 2009 10:53
gotówkaBank Nordea oferuje promocyjne marże klientom ubiegającym się o kredyt mieszkaniowy i korzystającym z innych produktów Banku. Promocja rozpoczyna się 10 sierpnia.
Więcej…
 
Getin Bank ma obniżyć oprocentowanie kredytu po wpisie do hipoteki
Czwartek, 06 Sierpień 2009 13:20
gotówkaGetin Bank nie może utrzymywać podwyższonego oprocentowania kredytu po prawomocnym wpisie hipoteki do księgi wieczystej - wynika z czwartkowego wyroku Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Więcej…
 
Od czwartku bezrobotni mogą występować o pomoc w spłacie kredytów
Środa, 05 Sierpień 2009 14:18
gotówkaOk. 300 mln zł przeznaczy w tym roku Fundusz Pracy na pomoc bezrobotnym w spłacie kredytów hipotecznych na zakup mieszkania - szacuje minister pracy Jolanta Fedak. Od czwartku, 6 sierpnia, bezrobotni, którzy mają takie kredyty, będą mogli składać wnioski w tej sprawie. Według minister, o wsparcie może wystąpić kilkadziesiąt tysięcy osób.
Więcej…
 
Pomoc w spłacie kredytów mieszkaniowych dla osób, które utraciły pracę
Środa, 05 Sierpień 2009 14:15
gotówkaOsoby, które utraciły pracę a muszą spłacać raty kredytu za mieszkanie lub dom, mogą liczyć na pomoc rządu. W środę wchodzi w życie ustawa o pomocy państwa w spłacie niektórych kredytów mieszkaniowych.
Więcej…
 
Będzie łatwiej o kredyty hipoteczne
Wtorek, 04 Sierpień 2009 14:02
gotówkaMożliwe, że już za kilka miesięcy będzie łatwiej o kredyty hipoteczne. Banki zaczną ich udzielać na większą skalę, a marże spadną nawet do 2 proc. Według "The Wall Street Journal", rynek hipotek czekają radykalne zmiany.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net