top
logo

Kontakt


Strona Główna Kredyty
Sierpniowe promocje w db kredyt
Wtorek, 04 Sierpień 2009 12:45
gotówkaDb kredyt przedłuża do końca sierpnia czas trwania promocji „Groszowe oprocentowanie kredytu gotówkowego”, w ramach której po spełnieniu określonych warunków oprocentowanie kredytu gotówkowego wynosi tylko 9% oraz „Promocji 0%” umożliwiającej skorzystanie z kredytu bez prowizji wybranym grupom zawodowym.
Więcej…
 
Ukryte koszty kredytu mogą być ogromne
Poniedziałek, 03 Sierpień 2009 12:48
gotówkaPrzy wyborze kredytu gotówkowego warto zwracać szczególną uwagę na wysokość dodatkowych kosztów, a nie tylko oprocentowania. Te pierwsze niekiedy są tak duże, że nisko oprocentowany kredyt okazuje się droższy od tego z wysokim oprocentowaniem.
Więcej…
 
Preferencyjne kredyty coraz droższe
Środa, 22 Lipiec 2009 13:42
gotówkaRosną marże kredytów z dopłatą. Jeszcze w lutym wynosiły średnio 1,45%, a obecnie jest to już 2,84% - wynika z analizy Expandera. W większości przypadków wciąż jednak opłaca się zaciągać preferencyjne kredyty. Rata takiego kredytu o przeciętnym oprocentowaniu na 200 tys. zł, spłacanego przez 30 lat, wynosi obecnie 885 zł. Od lutego wzrosła o 72 zł, ale nadal jest o ok. 560 zł niższa niż w przypadku kredytu bez dopłaty
Więcej…
 
Kredyt z państwową pomocą może nas drogo kosztować
Piątek, 17 Lipiec 2009 11:35

bilonKredyty z dopłatą cieszą się coraz większą popularnością. Wykorzystują to niektóre banki i coraz mocniej windują prowizje. W efekcie kredyt w programie Rodzina na swoim może być droższy od kredytu walutowego, czy złotowego - wynika z wyliczeń opublikowanych w "Gazecie Prawnej".

Więcej…
 
Państwo pomoże w spłacie kredytów
Czwartek, 16 Lipiec 2009 09:18

bilonPrezydent Lech Kaczyński podpisał ustawę o pomocy państwa w spłacie niektórych kredytów mieszkaniowych udzielonych osobom, które utraciły pracę. Ustawa przewiduje, że państwo będzie udzielało osobom bezrobotnym rocznej pożyczki.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net