top
logo

Kontakt


Nowe konto z dzienną kapitalizacją odsetek w Deutsche Bank PBC
Poniedziałek, 28 Czerwiec 2010 14:06

kontoDeutsche Bank PBC wprowadza do oferty nowe konto oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją. Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego 24h wynosi 4,09% w skali roku, co odpowiada oprocentowaniu 5,05% standardowego konta oszczędnościowego opodatkowanego od zysków kapitałowych (dla kwot nie wyższych niż 22 tysiące zł). Konto można założyć we wszystkich oddziałach Deutsche Bank PBC.

Więcej…
 
Konto dobrze ubezpieczone
Piątek, 25 Czerwiec 2010 12:34

kontoKredyt Bank zaoferował posiadaczom kont osobistych ubezpieczenie assistance oraz NNW. Oba ubezpieczenia, przygotowane przez WARTĘ, można dokupić do każdego rodzaju rachunku.

Więcej…
 
Najtaniej zapłacisz rachunek przez Internet
Środa, 23 Czerwiec 2010 11:23

kontoCo miesiąc opłacamy kilka lub nawet kilkanaście rachunków domowych. Jeśli robimy to na poczcie lub w placówce bankowej, to do każdego kwitu dopłacamy dodatkową prowizję. Tymczasem ta sama operacja wykonana przez internet jest bezpłatna.

Więcej…
 
Bank Pocztowy świętuje i nagradza klientów
Wtorek, 22 Czerwiec 2010 10:55

kontoBank Pocztowy swój jubileusz świętuje wspólnie z klientami. Od 21 do 27 czerwca br. organizuje drugi z serii konkursów „20 lecie Banku Pocztowego". By walczyć o nagrody trzeba odpowiedzieć na trzy pytania opublikowane na stronie internetowej banku - dwa z nich dotyczą produktów, a jedno historii Banku Pocztowego. Drugim konkursowym zadaniem jest zaproponowanie hasła, które najlepiej zareklamuje Pocztowe Konto Standard.

Więcej…
 
eCard celuje w internetowe płatności
Poniedziałek, 07 Czerwiec 2010 13:46

kontaeCard, oferujący na rynku rozwiązania związane z rozliczaniem transakcji finansowych, zamierza skupić się przede wszystkim na e-płatnościach i mikropłatnościach – czytamy w dzisiejszej „Rzeczpospolitej”. Spółka szykuje się do sprzedaży bankomatów Towarzystwu Finansowemu SKOK. Finalizacja transakcji zaplanowana jest na wrzesień.

Więcej…
 bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net