top
logo

Kontakt


Strona Główna Giełda
Ceny miedzi na giełdzie w Londynie spadają
Wtorek, 25 Maj 2010 09:12

gieldaCeny miedzi na giełdzie metali w Londynie spadają w reakcji na obawy, że kryzys kredytowy w Europie rozprzestrzeni się. Inwestorzy niepokoją się też, że Chiny mogą zaostrzyć działania zmierzające do uniknięcia bańki na rynku akcji - podają maklerzy.

Więcej…
 
Debiut giełdowy dofinansowany z Unii
Środa, 12 Maj 2010 17:02

gieldaNawet o 50% dofinansowania kosztów usług doradczych w zakresie przygotowania firmy do pozyskania kapitału z zewnętrznych źródeł finansowania o charakterze udziałowym i kosztów poniesionych na potrzebne analizy mogą pozyskać z Unii przedsiębiorcy z sektora MŚP.

Więcej…
 
Rynek walutowy czeka na decyzje ministrów finansów krajów strefy euro ws. Grecji
Poniedziałek, 15 Marzec 2010 13:46

wykresW poniedziałek najważniejszym wydarzeniem będzie spotkanie ministrów finansów krajów strefy euro w sprawie pomocy dla Grecji. Zdaniem analityków każda dobra informacja z tego posiedzenia będzie wspierała euro oraz złotego.

Więcej…
 
Rosną ceny miedzi w Londynie
Piątek, 05 Marzec 2010 09:57

wykresCeny miedzi na giełdzie metali w Londynie rosną w reakcji na informacje, że Chiny chcą podwyższyć zapasy surowców, w tym metali przemysłowych - podają maklerzy.

Więcej…
 
Azja może dać warszawskiej giełdzie impuls do wzrostów w poniedziałek
Poniedziałek, 04 Styczeń 2010 11:53

wykresOstatnie sesje starego roku nie przyniosły rozstrzygnięć na zachodnioeuropejskich parkietach. Zarówno zmienność indeksów jak również aktywność inwestorów pozostawała niewielka. Widać było, że inwestorzy wstrzymują się przed zajmowaniem pozycji do czasu rozstrzygnięć jaki może przynieść pierwszy tydzień nowego roku.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net