top
logo

Kontakt


Strona Główna Fundusze
W maju do funduszy trafiło +0,55 mld złotych
Czwartek, 17 Czerwiec 2010 09:13

funduszeMajowe saldo wpłat i wypłat do funduszy inwestycyjnych, z uwzględnieniem środków zaangażowanych w konwersję jednostek uczestnictwa, wyniosło +0,55 mld zł i było trzykrotnie mniejsze od zaobserwowanego w kwietniu.

Więcej…
 
ZUS nie przekaże środków do OFE z powodu przerwy technicznej
Wtorek, 19 Styczeń 2010 16:46

wykresZakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) nie przeleje w tym tygodniu środków na konta otwartych funduszy emerytalnych (OFE) ze względu na przerwę techniczną, podało biuro prasowe ZUS we wtorek.

Więcej…
 
Fundusze powoli odrabiają straty
Czwartek, 16 Lipiec 2009 09:11

wykresAktywa krajowych funduszy inwestycyjnych wzrosły w minionym miesiącu o 1,5 mld PLN do poziomu 77,2 mld PLN. Czerwiec był zatem czwartym z rzędu miesiącem, w którym wartość zarządzanych środków zwiększyła się.

Więcej…
 
Założenie funduszu inwestycyjnego ochroni przed fiskusem
Wtorek, 07 Lipiec 2009 10:59

wykresikPrzedsiębiorcy, aby nie płacić podatku, powierzają aktywa funduszowi inwestycyjnemu. Fundusze są zwolnione z podatku dochodowego od osób prawnych. Podatek będzie należny dopiero w momencie zbycia lub umorzenia certyfikatów.

Więcej…
 
Inwestorzy wciąż uciekają z funduszy inwestycyjnych
Czwartek, 09 Październik 2008 13:42

Spadki na giełdzie wpłynęły na kondycję funduszy inwestycyjnych. We wrześniu Polacy wycofali z nich 2 mld zł. Dane opublikowała firma Analizy Online monitorująca przepływy klientów funduszy inwestycyjnych. Pokazały one, że we wrześniu Polacy znów więcej wypłacili z krajowych funduszy, niż do nich wpłacili.

Więcej…
 bottom
top

bottom

Wszystkie prawa zastrzeżone - serwisfinansowy.net